Proč zrovna Pisálkův koutek, aneb proč tohle celé vlastně vzniklo?

3. října 2010 v 14:31
.

Vítejte v Pisálkově koutku!

V koutku jedné nevyrovnané duše, jejíž vášní je psaní všelijakých vymožeností všeho druhu.
A ptáte se proč zrovna Pisálkův koutek vznikl?
Důvod je zcela zvláštní, ale přesto je. Když jsem se takhle prohrabovala svojí literární tvorbou, řekla jsem si, proč ji vlastně takhle skladuji? Ať už po papírech v šuplíku nebo dokumentech v počítači. Proč? Mým snem je přeci psát pro lidi, nikoliv pro svojí složku v počítači.
A proto Pisálkův koutek vznikl. Abych se mohla s někým podělit o svou tvorbu, názory a pohled na svět. Však upozorňuji vás, že všechny názory prezentované zde jsou zcela subjektivní a téměř určitě nebudou totožné s těmi vašemi.
Co píši?
Píši skoro neustále. Když jsem veselá, když moje duše překypuje smutkem, když prožívám nějaké intenzivní pocity.
Jak již vás mohlo napadnout - když jsem psala o prezentování názorů lidu - nejčastěji píši úvahy a jim podobné výlevy vědomí, nevědomí i podvědomí. O životě, o nereálnu i reálnu, zkrátka o všem, co mi zrovna přijde na mysl.
Miluji ovšem i psaní básní a ráda recenzuju všechnu kulturu kolem sebe.
A povídky? Povídky...ano, taky se zde najdou, ne však v takové míře, jelikož se vždy snažím, aby byly ťip ťop, z čehož plyne, že mi však jejich tvorba trvá hodně dlouho.
Kdo jsem?
Nechci toho na sebe vyžvanit příliš jako v životopise, jelikož většinu se toho o mně dozvíte z mé tvorby. Ale kdybych to shrnula - jsem úplně obyčejná třináctiletá holka s velmi nevypočitatelným charakterem. Jakožto typický Blíženec jsem hodně náladová, takže se jednu chvíli dokáži smát jako blázen a mrknutím oka se najednou topit v melancholii. Dalo by se tomu říct, že je ve mně více než jedno já, proto se můj charakter těžko popisuje. Na co vás však raději upozorním předem je to, že jsem nesmírně citlivá.
A pro co mám tak nějak slabost? Je toho hodně, že by jeden na prstech nespočítal. Pro přátele a lidi, co mám ráda, pro četbu, počítač, kreslení a malování, poslouchání hudby, dávání dohromady různých extravagantních outfitů, pro dobré seriály a filmy,... a samozřejmě pro již tolikrát omílané psaní.

Pokud jsem vás tedy ještě neodradila a rádi byste si přečetli něco z mé tvorby, stačí pokračovat do sekce Literatura.
***
A ještě takový dodatek. Tím, že budete kritizovat nedostatky mého psaní a budete psát své názory na věc mě potěšíte daleko více, než když napíšete komentář typu "Krása!"
Nejsem totiž žádný profesionál a ráda si vyslechnu všechny rady, jak své psaní vylepšit!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama