Srpen 2011

Books in my thoughts: Virginia Andrewsová - Svítání

31. srpna 2011 v 20:48 | T. |  Knihy
Dnes další příspěvek k tématu Knihy v mých myšlenkách. Tentokrát tak trochu srdcová záležitost. Na zítřek mám nachystanou menší aktualizaci, tak se (ne)těšte ^^;
***

Books in my thoughts: Richelle Mead - Vampýrská akademie

6. srpna 2011 v 22:55 | T. |  Knihy
Druhým knižním titulem, co bych ráda do této challenge prezentovala, je kniha/knižní sága Vampýrská akademie spisovatelky Richelle Meadové. Je to sice už poměrně dlouho, co jsem ji četla, ale já ji považuji za jednu z nejlepších z moderní fantasy-romantické literatury. Tak prosím.
*****

Books in my thoughts: Andrea Cremerová - Smečka

6. srpna 2011 v 21:43 | T. |  Knihy

Drazí a zlatí, po sto miléniích promarněného času se opět hlásím k nějaké aktivitě. Po skončení letních prázdnin se můžete těšit/netěšit na některé z mých starších projektů, co momentálně dávám do kupy, mám hromadu výplodů mysli a jiných zběsilostí, ovšem dnes se dostaneme k něčemu jinému, a to konkrétně k zajímavé challenge, které se účastním, nesoucí název "Books in my thoughts," neboli - jestli chcete - "Knihy v mých myšlenkách."
Autorkou je Abyss a její projekt spočívá v tom, aby každý přihlášený dal do konce roku 2011 nejméně deset knih, nimiž se za tento rok prolouskal, a dokázal je ostatním prezentovat v šesti konkrétních bodech.
Mojí parketou jsou sice spíš kompletní recenze, kde můžu dosyta plýtvat slovy a okomentovat vše, nad čím jsem se pozastavovala; na druhou stranu takhle aspoň dám dohromady subjektivní hodnocení bez toho, abych musela zbytečně spoilerovat.
*****