Prosinec 2011
Show me your Christmas presents

25. prosince 2011 v 18:00 | Te. |  Zběsilé žvásty a výplody mysli
Ou jé, doufám, že jste si Štědrý večer užili. Já ten samotný Štědrý večer v pravém slova smysu snad nejvíc za posledních pár let (Vánoce obecně komentovat nebudu). A protože se ráda chlubím, hodím vám sem, co na mě čekalo pod stromečkem. Letos mě čekala hromada překvapení. Fotky jsou docela nekvalitní, ale když si obrázek rozkliknete na plnou velikost, poznat se to docela dá. Popřípadně máte popis a dojmy v celém článku.
imagebam.com

Pink Christmas Trees

19. prosince 2011 v 17:00 | Te. |  Ostatní obrázky
Přiznávám, že jsem sice pro každý kýč, ale tohle bych si do pokoje nepostavila :D I když ty jemňounce růžové k růžově slazenému pokoji nevypadají vůbec špatně ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hatsune Miku - Christmas is a Part Time job!

19. prosince 2011 v 15:15 | Te. |  Vocaloid - Songs
To je dokonalý! :D Schválně, kdo chce, aby k němu přišel Miku-sob? Jáá! :DBooks in my thoughts: Lauren Kateová - Pád

18. prosince 2011 v 13:55 | Te. |  Knihy
Jelikož jsem si vzpomněla, že tato soutěž trvá do konce roku 2011, což pomalu klepe na dveře, rozhodla jsem se sem něco naházet. Čili Book Challenge pět dní v týdnu vánočním. Ale on to stejně nikdo nečte xD
***

Within Temptation - Angels

6. prosince 2011 v 23:21 | Te. |  Hudba ostatní
Vůbec první písnička, co jsem od Withinů slyšela, a stejně pořád zůstáva jedna z mých nejoblíbenějších od nich. Ten text je prostě krásnej, stejně tak jako její mrazivá atmosféra.
I když přiznávám, že ten klip mi nikdy moc do oka nepadl. Tak sem dávám neklipovou verzi.

Design No. [co-já-vím]

6. prosince 2011 v 23:05 | Te. |  Designy
Konečně jsem se dokopala k tomu, abych dala pryč to záhlaví hlásající podzim je tu. ...A nahradila ho něčím hard-Vocaloid-Christmas. Ještě bych mohla změnit barvu písma, ale jinak je pro mě takový příjemný. Žádný grafický výtvor, nic, s čím bych se piplala déle než 15 minut, ale no co, je vánoční, nacpala jsem tam Vocaloidy a jsou na něm sladkosti, tak co bych ještě chtěla. Stejně tu bude strašit jen přes ten prosinec.

imagebam.com

A vánoční horečka stoupá...!

1. prosince 2011 v 20:45 | Te. |  Zběsilé žvásty a výplody mysli
Na začátek bych vám ráda popřála krásného prvního prosince. Pěkně otevřete první políčko svých čokoládových kalendářů, pokud vlastníte, a udělejte si příjemný večer, v kterém se pokud možno nebudete ničím stresovat ( i když nadcházající svátky se kvapem blíží, což právě nějaký ten stres kolem příprav přináší ).
Asi jste si všimli, že jsem to tu trochu překopala a rozšířila blog o některá témata. Důvod je prostý. Během tohoto roku se mi sice nakupilo nějaké té pisatelské tvorby, ale upřímně vesměs jsou to fragmenty, nebo s ní vůbec nejsem spokojená. Dlouho jsem si to sice nechtěla přiznat, ale je jasné, že se svým "velice aktivním" zdokonalováním to nikam nedotáhnu, takže se rovnou můžu jít zahrabat. Ve světě - obzvlášť tom blogovém - je hodně lidí, co píše opravdu kvalitně, tak tohle řemeslo přenechám raději jim, když je jasné, že já líná kůže na tohle prostě nemám a mít nemohu. Píšu sice - a budu psát - dál, ale víceméně tím stylem, abych procvičovala, možná se v budoucnu dostala na nějaký uspokojivý záchytný bod, ale v mém životě se momentálně do popředí dostávají jiné věci.

Minulý pátek napadl u nás v Brně sníh. Bylo to sice vyloženě jen na to odpoledne, než se z toho stala roztátá břečka, co v následujících dnech úplně zmizela, ale stejně to prostě mělo perfektní atmosféru. Nemám ráda, když mi sníh promočí boty, zaleze mi úplně všude a udělá ze mě pomalu chodící kostku ledu, ale za tu atmosféru to stejně stojí. Alespoň před těmi Vánocemi. Pohádková, sváteční, taková čistě dokonalá.
Letošní rok se na Vánoce těším. Vlastně ani nevím proč. Možná kvůli všemu tomu cukroví, možná kvůli těm pár dním volna (to, že jedu někam do Krkonoš, kam prostě nechci a nechci je zase věc jiná), možná v tom zase hraje roli ta atmosféra. Sice mi zase vypojí kvůli dědovi připojení, nejspíš se zase celá rodina neshodnem a já Štědrý den strávím povalováním se s cukrovím před televizí, ale co už, letos hlavně chci, aby to bylo v klidu a užít si to. Vždyť kdo ne?
Mimochodem tohle je epický páteční výhled z mého okna ;)
(jinak to všechno mi připomíná, že bych sem mohla nastavit ten vánoční vzhled, co si suším asi od září, je prosinec a já tady s podzimem :D)