A vánoční horečka stoupá...!

1. prosince 2011 v 20:45 | Te. |  Zběsilé žvásty a výplody mysli
Na začátek bych vám ráda popřála krásného prvního prosince. Pěkně otevřete první políčko svých čokoládových kalendářů, pokud vlastníte, a udělejte si příjemný večer, v kterém se pokud možno nebudete ničím stresovat ( i když nadcházající svátky se kvapem blíží, což právě nějaký ten stres kolem příprav přináší ).
Asi jste si všimli, že jsem to tu trochu překopala a rozšířila blog o některá témata. Důvod je prostý. Během tohoto roku se mi sice nakupilo nějaké té pisatelské tvorby, ale upřímně vesměs jsou to fragmenty, nebo s ní vůbec nejsem spokojená. Dlouho jsem si to sice nechtěla přiznat, ale je jasné, že se svým "velice aktivním" zdokonalováním to nikam nedotáhnu, takže se rovnou můžu jít zahrabat. Ve světě - obzvlášť tom blogovém - je hodně lidí, co píše opravdu kvalitně, tak tohle řemeslo přenechám raději jim, když je jasné, že já líná kůže na tohle prostě nemám a mít nemohu. Píšu sice - a budu psát - dál, ale víceméně tím stylem, abych procvičovala, možná se v budoucnu dostala na nějaký uspokojivý záchytný bod, ale v mém životě se momentálně do popředí dostávají jiné věci.

Minulý pátek napadl u nás v Brně sníh. Bylo to sice vyloženě jen na to odpoledne, než se z toho stala roztátá břečka, co v následujících dnech úplně zmizela, ale stejně to prostě mělo perfektní atmosféru. Nemám ráda, když mi sníh promočí boty, zaleze mi úplně všude a udělá ze mě pomalu chodící kostku ledu, ale za tu atmosféru to stejně stojí. Alespoň před těmi Vánocemi. Pohádková, sváteční, taková čistě dokonalá.
Letošní rok se na Vánoce těším. Vlastně ani nevím proč. Možná kvůli všemu tomu cukroví, možná kvůli těm pár dním volna (to, že jedu někam do Krkonoš, kam prostě nechci a nechci je zase věc jiná), možná v tom zase hraje roli ta atmosféra. Sice mi zase vypojí kvůli dědovi připojení, nejspíš se zase celá rodina neshodnem a já Štědrý den strávím povalováním se s cukrovím před televizí, ale co už, letos hlavně chci, aby to bylo v klidu a užít si to. Vždyť kdo ne?
Mimochodem tohle je epický páteční výhled z mého okna ;)
(jinak to všechno mi připomíná, že bych sem mohla nastavit ten vánoční vzhled, co si suším asi od září, je prosinec a já tady s podzimem :D)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama