Books in my thoughts: Lauren Kateová - Pád

18. prosince 2011 v 13:55 | Te. |  Knihy
Jelikož jsem si vzpomněla, že tato soutěž trvá do konce roku 2011, což pomalu klepe na dveře, rozhodla jsem se sem něco naházet. Čili Book Challenge pět dní v týdnu vánočním. Ale on to stejně nikdo nečte xD
***

1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?
Hm, přiznávám se, že až teď jsem zjistila, že tento bod je trochu dvojsmyslný. Dosud jsem jej brala tak, že napíšu, proč jsem si knihu vybrala k tomu, abych o ní napsala těchto šest bodů, ale jak jsem tak koukala na ostatní účastníky, všichni tento bod berou spíš stylem, proč se rozhodli si tuto knihu přečíst. Takže takhle, knihu jsem si vybrala k přečtení, protože na ni narazila kamarádka, knížka měla krásný obal a dovoluji si říct nejvíc poutající zadní stranu, co jsem kdy viděla. K popisování víceméně jen proto, že jsem ji dočetla zrovna nedávno.
2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).
Milostný koloběh
3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).
Vzlétnout
4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.
Ehm no… upřímně tady je to dost těžké. Takže budu dost neoriginální - nechtěla bych být Luce, protože byla podle mě dost neoriginální postava a pak kdo by chtěl každých sedmnáct let umřít, že.
5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
Zajímavý začátek.
6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.
Nemůžu si pomoct, ale strašně mě nebavila ta část, kde je Luce jen blbá stalkerka a celou tu dobu neřeší nic, než to, že šmíruje Daniela a nechává se zahrnovat návrhy od Cama. Navíc jsem na konci vůbec nepochopila, kdo teda měli být v knize ti "špatní" a co z toho teda vůbec byla ta hlavní zápletka. (a to jsem zase překročila mezi jednoho negativa)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama