Duben 2012

Rin Kagamine - Candy Psychologist

29. dubna 2012 v 23:45 | Te. |  Vocaloid - Songs
Jsem jediná, které se při téhle písničce vybavuje jen nekonečná dimenze spektra barev? :D Každopádně, totálně miluju tu předehru. Musím si ji nastavit na budík.

Občas si říkám, že přece jenom ten život umí být i fajn

29. dubna 2012 v 23:15 | Te. |  Zběsilé žvásty a výplody mysli
Sedím si, usrkávám svoje milovaný banánový mlíko od müllera, čtu knížku, na kterou jsem dlouho čekala a facebookařím se svými budoucími spolužáky. Za dnešek jsem si užila kupu legrace. Parádně jsem se vyspala. Dobře najedla. Oblékla do žluté. Nemusela nic řešit. Takový dny patří k těm, co mám na životě ráda. Myslím, že už jsem pochopila, že právě takovéto okamžiky klidu a míru si musím maximálně užívat.

Že by chcípl pes.

28. dubna 2012 v 22:34 | Te. |  Zběsilé žvásty a výplody mysli
Víte, jak poznáte, že se ohlásilo skutečné horko? Když začne být horko i mně, co je schopná prochodit léto ve svetru. Že mi začne být docela vedro už koncem dubna jsem ale nečekala.
Jelikož přijímačky byly vykonány úspěšně, můžu se teď flákat ještě víc než obvykle. Když se k tomu přidá ono teplo, mám pocit, že právě prožívám prázdninovou dovolenou, jen v nějaké podezřele známé destinaci.
Teplo s sebou přináší jistá méně příjemná opatření. Proto nejsem jeho fanoušek. Hlídat si pořád, ať jsem pečlivě namazaná krémem s UV faktorem 50 (je to přehnaný, ale divili byste se, jak kosmickou rychlostí dokážu na sluníčku zrudnout jako rak), řešit pokrývku hlavy, aby se nedostavil úpal, kontrolovat hydrataci - ať už přísunem tekutin nebo tělovými mléky, sundat punčocháče/podkolenky/nadkolenky, bez kterých si připadám blbě, stále mhouřit oči a mermomocí protestovat proti nasazení slunečních brýlí, které mi dle mého
vůbec nesluší, a tak je nenosím. To jsou moje letní rituály. Pakliže jsem s nimi začala už v dubnu, zajímalo by mě, co přijde v červnu ;) Možná ta fajn věc, kterou letní teploty řeší v Japonsku. Údajně by mělo pomoci naložit se ráno pár minut do horké vany a následně se osprchovat studenou vodou. Nemám ponětí, jestli to skutečně funguje, ale uvidíme.
Doufám, že vy si sluneční poslední dubnové dny užíváte a ještě z těch teplot neskomíráte :D

Umbrellas

25. dubna 2012 v 22:03 | Te. |  Vocaloid - Galerie
Barevný deštníky vypadají hrozně dobře :3 Vůbec by nebylo špatný mít jeden od každé barvy :D Ale jediný deštník, co se mi kdy nerozbil, je sytě růžový s puntíky :D Jaký byste si vybrali vy? x3

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Země lízátek

24. dubna 2012 v 22:28 | Te. |  Manga obrázky
V poslední době mě stíhají dost prapodivné sny. Včera se mi zdálo o něčem takovém.

imagebam.com

Jen zhluboka dýchat

24. dubna 2012 v 20:30 | Te. |  Zběsilé žvásty a výplody mysli
Mám za sebou přijímací řízení, ale jsem daleko nervóznější, než předtím, než jsem vůbec k přijímačkám šla :D Ale musím si říkat, Ono to nějak dopadne :D
Jinak pointa tohoto článku se ztratila někde v dáli, pokud se chcete zeptat.

Má oblíbená životní motta

24. dubna 2012 v 9:00 | Te. |  Motta
Aneb pokusila jsem se shromáždit mé oblíbené "citáty" a popřípadně k nim připsat nějaký komentář. Vymýšlím je ráda, je to krásný způsob jak vystihnout životní situaci.

Ach ten ženský svět

23. dubna 2012 v 16:35 | Te. |  Vocaloid - Galerie
Vlasy, šperky, kosmetika, oblečení a... pochopil jste někdo, co má představovat Rin?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Když jsme u těch vlasů, dneska se mi zdálo o tom, že budu kadeřnice (pokud čtete banánový vzkazník, možná jste pochopili, že makám na přijímačkách; jako alternativu, kdybych se nedostala volím buď soukromé gymnázium, nebo učební obor kadeřnictví). Snad to není předzvěst, ráda bych se někam dostala.

Vocaloid desserts

23. dubna 2012 v 16:23 | Te. |  Vocaloid - Galerie
Myslim, že jdu někam splašit pomerančovej čaj ^w^. Miku zákusek a palačinka s Lenem budou ušetřeni, výjimečně nemám chuť na sladký.

imagebam.com imagebam.com


Rin Kagamine - Confession Sensation

19. dubna 2012 v 17:44 | Te. |  Vocaloid - Songs
Jedna z písniček, co poslouchám vždy, když jsem veselá :3 Zbožňuju ji.
(a bohužel jsem ji našla jen se španělskými titulky)
Jinak, poroučím se. Večer bude možná nějaká anime recenze, když jsem narazila na složku, co jsem si myslela, že už dávno chcípla.

Yellow lolita

19. dubna 2012 v 17:35 | Te. |  Móda obrázky
Ačkoliv pár kousků lolita oblečení (vzhledem k tomu, že se tu pohybuju mezi lidmi, co předpokládám, že ví, že se jedná o módu, nebudu tady vysvětlovat, ať rovnou zapomenete na pana Nabokova a erotické prádélko) vlastním, za lolitu jako takovou se rozhodně nepovažuju. Ještě minulý rok jsem sice snila o tom, že si vybuduju lolita šatník k prasknutí, ale zjistila jsem, že to v mém případě nemá cenu. Jsem hrozně přelétavá, co se stylů týče. A ve výsledku stejně nejvíc zbožňuju chodit jako "odvážná školačka" (tak moje odívání nazvala máma), protože svých skládaných sukní, košilí, mary janes od vietnamců, podkolenek, návleků a nadkolenek doplněných infantilními mašličkami ve vlasech bych se nedokázala vzdát nikdy. Takže jsem usoudila, že místo toho si radši nakoupím kupu dalších skládaných sukní, protože můj cíl je mít jednu na každý den v měsíci *_*
Nicméně, pořád je tu ještě můj sen si někdy v životě pořídit žluté lolita šaty(nebo aspoň takové krémové do žluta). Už jsem se zmínila, jaká je má nejoblíbenější barva? Nejspíš ne, tak to víte teď. Jsou nádherné, všechny <3 Obzvláště ty jednoduché od F+F a nejnovější od Angelic Pretty (mluvím o poslední trojici).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Liška podšitá

16. dubna 2012 v 15:40 | Te. |  Manga obrázky
Mazanost se ve škole hodí, milé děti.

Chytlas to za špatnej konec, holka

16. dubna 2012 v 15:22 | Te. |  Zběsilé žvásty a výplody mysli
Dnešek byl... hektický. Už ráno jsem zjistila, že jsem si včera večer nenachystala žádný hadry na ráno, tak jsem na sebe rychle hodila šaty barvy pohřební ze včerejška, jen jsem pod ně narvala spodničku, protože na jejich tvaru bylo poněkud vidět, že se včera byly provětrat, a pak dvacet minut lítala po domě a udělala u toho nehoráznej nepořádek, jelikož jsem si za moje oblíkání stihla roztrhnout TROJE
punčocháče =.=;(nosím punčocháče skoro každej den a tohle je teda rekord), vycházela jsem v jedné ruce tašku a koblih, co jsem si nestihla sníst doma, v druhé ruce deštník, protože mrholilo a iPod, cose mi vybil (to je tak, když si ho inteligentní lidi nedají večer do nabíječky), z čehož jsem rovnou měla pokažený ráno (NESNÁŠÍM, když jdu po městě sama a nemůžu poslouchat písničky, nesnáším, když se musím soustředit na zvuky města =.=;). Přišla jsem do školy, vypadl mi na hlavu celej obsah skříňky a následující hodinu se to opakovalo - to na mě málem spadla skříňka celá, když jsem se snažila dostat sešit angličtiny narvanej až úplně vzadu horní police, kam jsem nedošáhla (prokletí těch, co měří metr šestapadesát). Následovaly k obědu boloňské špagety, které sice poslední dobou zbožňuju, ale neumím je jíst, takže jsem je měla úplně všude. Když jsem odcházela ze školy, samozřejmě jsem si nechala ve skříňce deštník, co zítra určitě jak naschvál budu potřebovat. A taky jsem po pár krocích zjistila, že mi brzo umrzne zadek, jelikožbyla větší zima než ráno a silonky opravdu moc tepla nedrží (jo, neměla sis roztrhnout troje bavlněný, holka...). Došla jsem k závěru, že mám bordel ve svým denním režimu a musím být přestat tak roztěkaná, ale to pro mě bude sakra těžkej úkol.
Jinak jo, trochu to tady zase nechávám postupně odumírat, ale víkend jsem strávila u geniálního počtení a přes noc jsem konečně dokoukala těch pár epizod Kuroshitsuji, co mi zbývalo - už bylo na čase ^^. Mám v plánu se dodívat na všechna anime, co jsem rozkoukala a nedokoukala, než začnu nějaká nová. Takže dál mám na pořadníku Black Lagoon, Rozen Maiden Traumend, 11eyes, Haruhi Suzumiyu, Elfen Lied a u Soul Eater uvažuju, jestli si vůbec ještě pamatuju těch třicet epizod, co jsem viděla před dvěma lety, nebo začnu znova. A ještě jsem uvažovala, že se v rámci nostalgie mrknu znovu na The Slayers nebo nějaké z těch dalších Xti, co už si vůbec nepamatuju :D Takže se prozatím poroučím, mějte se fajn.

Šplhouni

14. dubna 2012 v 1:58 | Te. |  Vocaloid - Galerie
Víte, že mít dvojče ve stejné třídě musí být sakra výhodný? :D Jednou jsem se s tím zaobírala v jednom příběhu, co píšu asi X let. Děvče dobré na matiku, kluk na dějepis a vypadaj beztak úplně stejně? Change! WIN! :D (potřebuju dvojče! potřebuju, potřebuju :3)

imagebam.com

Ale tyhle dva bych teda tipla spíš na školní potížisty :D A chudák Kaito :D

Paper planes

14. dubna 2012 v 1:45 | Te. |  Manga obrázky
Za svůj život složím tisíc papírových vlaštovek. Přísahám. Pro některé jsou možná jen kusem papíru. Podle mě jsou krásné.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Na tom posledním obrázku stěží vidět, že? Ale je tam! :D

Within Temptation - Lost

11. dubna 2012 v 20:35 | Te. |  Hudba ostatní
My hope is on fire... Tak jsem se dnes cítila. Co je na tom horší, je to, že mi přijde, jako kdyby mi to vůbec nevadilo, nebo ještě hůř; že z toho mám radost.

Školní uniformy

11. dubna 2012 v 15:14 | Te.
V poslední době nosím hodně variace právě na školní uniformy. V takovémhle oblečení se cítím nejlíp. Hrozně bych však chtěla vlastnit pravou školní uniformu, co by příslušela škole, co bych navštěvovala. Jenže toho se nejspíš v ČR nedočkám, když je spousta lidí odsuzuje. V našich končinách jsou bohužel za takovou obecnou uniformu brány jen rifle a tričko. Takže já dál můžu jen snít a vytahovat ze skříně zas a znovu své skládané sukně a halenky. (PS: tu z Bodylinu si jednou musím objednat *_* doufám, že ji ještě někdy budou mít na skladě)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gaou ~

9. dubna 2012 v 21:00 | Te. |  Co se splácá
V pátek jsem měla ten nejvíc cute oběd x3 *_* Dinosauřiii <3
I když dnešní chřest v omáčce ze žloutku byl taky úžasný

When Cinderella's story comes true

5. dubna 2012 v 12:15 | Te. |  Fantasy a Pohádky
...Víte, jaká je moje nejoblíbenější pohádka? *_* I always want to be a Cinderella (I'll run away just wearing my uniform~~~...no dobře, Romeo & Cinderella jsou v tomto případě trochu od věci)
Četla jsem Popelku v nesčetně verzích tak milionkrát. Viděla ji v několika filmových zpracováních (i když Tři oříšky pro Popelku se mi upřímně nikdy moc nelíbily) Poslouchala ji na gramofonové desce a na kazeťáku, když ještě jel. Viděla jsem představení na ledě. A pořád mě ještě neomrzelo její příběh zbožňovat. Klaním se pánům Jacobovi a Wilhelmovi *_*
imagebam.com
Jinak pár dní mě tu teď nezastihnete, tak bych vám ráda popřála hezké Velikonoce. Pánům hezkou nadílku a dámám, aby na ně byli chlapci mírní.