Tattoo Kiss

4. srpna 2012 v 12:15 | Te.
Zdravím ^^ Právě jsem se vrátila z kurzu angličtiny :D Měli tam trampolínu. Skvělou. Víte, na co jsem si vzpomněla, když jsem ji viděla?
Tohle anime bylo jednu dobu mojí obsesí. Ale totální. Chtěla jsem bejt akrobatka. Chtěla jsem být jako Sora, protože ona byla tehdy můj vzor. Ale byla jsem nemotorná a bylo mi deset, čili příliš stará na to, abych začala s gymnastikou. Stejně si ale pořád pamatuju, jak jsem seděla před televizí s jiskřičkama v očích. Kaleido Star bylo nádherné. Bylo o jednou velkém, nádherném snu, a to musí chytit za srdce chtě nechtě.
Přemýšlím, že si udělám maraton svých oblíbených anime.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yuu Yuu | E-mail | Web | 4. srpna 2012 v 16:53 | Reagovat

Aaaaaah!! Mám to naprosto stejné!!! Díky tomuto anime jsem se chtěla dát na gymnastiku XD. Sořino odhodlání a její chrakter je strašně nakažlivý, že najednou každý má pocit že zvládne všechno XD. Ale taky jsem byla na to stará no... Ale!!! Díky tomuto anime jsem se naučila hvězdici a stojku na rukou, kterou jsem neuměla a nyní ji umím do teď XD. Strašně krásné anime mého krásného mladí XD. A bojím se, že když se na to budu chtít podívat zas, tak mě to zase chytne a to už by bylo nebezpečné XD.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama