Umírající střípky léta

27. srpna 2012 v 21:26 | Te. |  Zběsilé žvásty a výplody mysli
Po patnácti dnech bez počítače sedím opět u internetu, usrkávám čokoládovej čaj, poslouchám iPod a přemítám o divných věcech jako vždy. Cítím poslední dohořívající uhlíky léta a pomalu vítám magickou tvář podzimu, který sice nastane až skoro za měsíc, ale znáte to, jde se do školy, je září = je tu podzim.
<-- Tohle je hrozně dojemnej obrázek *-*

Tohle léto bylo fajn. Cítím, že jsem nabrala novou energii, protože slunečné dny jsou těmi nejlepšími přířodními antidepresivy. Zároveň jsem ale i trochu zlenivěla. Což se musí napravit, protože mám na nastávající podzim spoooooustu plánů, které asi nejspíš ani nemůžu zvládnout, ale chci se o to aspoň pokusit. O tom však až v dalším článku. Nyní bych spíš chtěla trochu zrekapitulovat svoje léto hrstkou fotek.
Letní dny pro mě začaly tímto. Byl konec května. A já věděla, že se blýská na lepší časy.
V půlce června už jsem se bezstarostně mohla procházet na babiččině zahrádce.
Školní rok jsem ukončila vodní bitvou na zahradě s kamarádkami. Bylo to krásné odpoledne. A pak... začaly prázdniny.

Nejdřív si dáme něco málo ze Slovenska. Tohle jsme byli v jedné takové plážové restauraci na lodi. Jak vidíte, nebe je krásně modré a vůůůbec to nevypadá, že bude mrholit :D Ale co se dalo dělat, stejně tenhle prodlouženej víkend byl fajn.
A tohle je z bratislavský rozhledny, kde jsem si vážně připadala jako na lekci létání. Hrozně fučelo. Navíc mám fóbii z výšek :,D A můj výraz...ehm XD Ale výhled to byl krásnej, to se musí nechat ->
Tuhle krásku vlastnili Švýcaři. A jelikož Dunaj neprotéká Švýcarskem, musela být asi vážně sranda ji tam tahat. Stejně tak jako zde nebylo nouze o ruské lodě, což je podobný případ.
Teď se vraťme od našich sousedů zase zpět do České republiky. Kde jsem zažila dokonalé dva dny s dokonalými děvčaty. Byly jsme na kolečkových bruslích, koukaly jsme na filmy a pařily DDR. Taky jsem díky nim konečně ochutnala sushi. Teda, takovou tu českou verzi sushi, samozřejmě :D Přemýšlím, že to asi byly nejhezčí dva dny prázdnin.
V ČR zůstaneme. Konkrétně se přesuneme do oblasti vesničky Hoštejna, kde mají chalupu mí prarodičové. A tahle boudička patří mému dědečkovi. Ve skutečnosti je to včelín, který potřeboval nový kabátek. Tak jsem se toho ujala. A samozřejmě se to neobešlo o aktivní cákání všude na dřevěnou stěnu a psaní spousty nápisů. Legrační bylo, že pak byly pod další vrstvou vidět... ne nijak zvlášť, ale stejně, chudák dědeček, akorát jsem jeho včeličkám znetvořila domeček >-<
Na chalupě proběhl taky můj HNNKN Maraton. Což znamená Live action, všechny čtyři řady anime a manga, kterou ještě musím dočíst. Řeknu vám ale, že následně jsem zažila nejstrašidelnější věc za prázdniny. V noci jsem se probudila s tím, že mě strašně, ale příšerně svědí krk. Chtělo se mi brečet, fakt, že jo. Neměla jsem daleko k tomu, abych se začala omlouvat Oyashirovi, jak jsem se zoufale snažila neškrábat se, protože to teď sice zní stupidně, ale já měla fakt dost strach >..<
Tady máme moje první vlastnoruční dobarvování odrostů. Musela jsem poprosit o pomoc sestru, protože jsem si neviděla na temeno a za krk :D Bylo to hrozně vtipné, vypadalo to, jako kdyby moje vlasy vzdorovaly gravitaci! XD Ale už si je sama nebarvím, ačkoliv to byla nesmyvatelná barva, hned se vymyla, odteď chodím zase jen ke kadeřnici!

Tahle fotka je z tábora, odkud jsem se včera vrátila. Přijeli žongléři, předvedli své kouzelné triky a pak nám půjčovali jejich "hračky". Byla to hrozná legrace, ale byla bych ten nejhorší žongléř na světě :D (A ano, dělám pěkně reklamu Animefestu, byla jsem dokonce dotázána, jestli jsem byla na Advíku :D)
Poslední fotka je z dneška. Byla jsem s kamarádkou ve městě a následně šla ke kadeřnici. A jelikož naproti studiu je galanterka, stavila jsem se pro pár drobných materiálů na výrobu mého cosplaye. Ještě mi chybí některé látky a můžu směle začít, uff :D Mimochodem nečekala jsem, že metr syntetické krajky mě bude stát jen 2 koruny :,D Když jsem si kupovala bavlněnou, vyplajzla jsem za metr desetkrát tolik. Ještěže ona postava, kterou budu cosplayovat, není lolita, můžu ušetřit na syntetikách! :DD (To byl samozřejmě vtip. A už víc neprozrazuju :D)

To bylo z mého léta asi tak všechno, co se mi podařilo zdokumentovat. Nic zvláštního, ale stejně příjemné. Teď vzhůru na podzim! :3 Takže mě omluvte, jdu pracovat na podzimním úklidu, který mimo jiné zasáhne i blog.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rena-chan Rena-chan | Web | 28. srpna 2012 v 11:03 | Reagovat

Jé tak to jsi prožila super prázniny :3 :3
A pojedeš na Akicon? :3
Na něch fotkách ti to moc sluší a to jak děláš reklamu Animefestu je úžasný :D
Jo a obě ságy se mi moc líbíly, ale víc se mi líbilo asi Proroctví, sympatizovala jsem s Liou :D (Ano, záporáci do toho!) Ona je vlastně taková chudinka, nemyslím si, že je úplně zlá :3 Ale tak poslední díl jsem ještě nepřečetla, takže jsem zvědavá jak to dopadne :3 A Smečka byla opravdu úžasná, všechny tři knihy jsem přečetla čtyřikrát *.* Hrozně se mi to líbilo a na konci jsem brečela (Ano, nesnáším své romantické já, brečí u všeho :D) Hrozně mi bylo líto Rena, sice jsem čekala, že umře, ale dostalo mě to :"( Ale konec byl takový... nečekaný a myslím, že jinak to ani skončit nemohlo... A jak se líbily tobě? :3

2 Yuu Yuu | E-mail | Web | 30. srpna 2012 v 22:25 | Reagovat

To jsi měla krásné prázdniny!! ^^ Líbí se mi, že máš skoro všude něco žlutého na sobě ^^ A velké plus pro propagování Animefestu!!! XD A Švýcasrko mi udělalo radost!! XD Takovou krásnou loď nacpali na Dunaj! ^^ Chtěla bych se na ni projeeet XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama