Leden 2013

Tin the pony

14. ledna 2013 v 12:30 | Tin |  Co se splácá
Aneb jak jsem jednoho večera uklohnila svýho poníka :3 :D
Měla mít jako znamínko banán, ale nakonec jsem to nechala jen na hvězdičkách, aby si to někdo zase blbě nevyložil :D

Momentálně sjíždím poníky od začátku, protože jsem na ně navnadila svou mladší sestru. Která mi sama navrhla, abychom v létě u babičky na venkově cosplayovaly AppleJack a AppleBloom, tak ještě uvidím, co se z toho nakonec vyvrbí :D

Mind eclipse

13. ledna 2013 v 18:48 | Tin |  Zběsilé žvásty a výplody mysli
Za tento týden jsem zcela neúmyslným způsobem zhubla skoro čtyři kila. Přičinou neschopnosti v sobě udržet skoro jakýkoliv jídlo. Rodiče mě podezřívají z toho, že začínám s bulimií, ačkoliv jsem v sobě v životě nevyvolala úmyslný zvracení, je to hnus. Do toho mi v hlavě tluče snad milion permoníků, hlavně po nocích. Můj náběh na skoliózu se po několika měsících projevil zničující bolestí zad a nepomáhají ani předepsaný cviky. Aby toho nebylo málo, po půl roce jsem zase musela nasadit pravidelný antidepresiva, který maj možná na svědomí, že se přes den cítím tak nějak hrozně živě a spokojeně, což mě vzhledem k mýmu fyzickýmu stavu děsí. Jo a taky na mě leze rýma. Jsem to ale troska.
Co se dá dělat, zase to přejde.
***
Momentálně ležím ve svym žlutým pokoji ve žlutým domácím úboru na žlutým gauči pod žlutou dekou, ze který mi vykukujou jen chodidla se žlutě nalakovanýma nehtama, pod hlavou mám žlutý polštáře, vedle mě spořádaně sedí Rin (která je taky žlutá) a na zemi se válí žlutej hrnek s čajem. (Jen ten notebook celou tu idylku kazí svou černotou). Vlezla dovnitř maminka, co se vrátila z lázní, vloudil se jí do tváře znatelný poker face a pak se začala hrozně smát, že si mě musí vyfotit. A opět vytáhla přezdívku Sluníčková, což je vlastně daleko lepší, než když mi říká Blondýna z Londýna.
Jako sluníčko si ale fakt nepřipadám, protože z mýho uvažování jen čiší zatmění mysli... Jo, v tuhle chvíli bych se vlastně měla pilně učit. Jenže se mi nechce, takže to automaticky odkládám. Musela bych mít dostatečně silnou motivaci, abych se k tomu dokopala. Asi jdu nějakou najít, což je tak trochu nadlidskej úkol. Mějte se famfárově a nehledejte hlubší smysl, jen jsem si zase potřebovala postěžovat.
<- tohle bych teď ale udělala ze všeho nejradši...

Lednový rozjímání

9. ledna 2013 v 17:36 | Tin |  Zběsilé žvásty a výplody mysli
Mám ráda leden. Je to takovej mrtvej měsíc, ale možná právě proto. Nutí mě to schovat se do mý ulity a snažit se nad sebou zamyslet. To zní hrozně, ale vlastně je to mysl osvěžující, zvlášť po všech těch oslavných radovánkách z prosince, kdy člověk úplně vypne a jen se oddá blažené rozjařenosti.
Ale chtěla bych, aby sněžilo. Včera bylo nádherně bílo, ale byl to jen jeden den, dnes se najednou rapidně oteplilo a všechno zase zmizelo.Venku je několik stupňů nad nulou, člověk pod kabátem ani nemusí nosit svetr. Natož sako, který jsem dneska vytáhla pod kabát s vidinou chladnýho rána, ale nakonec jsem myslela, že se upeču ve vlastní šťávě.
Chci ten sníh. Chci se projít zasněženýma uličkama v mým okolí. Chci se koulovat před školou. Chci vyválet andělíčka na zahradě. Chci využít sněhu pro jeho kouzlo nejkrásnějších fotek. Ale u nás místo toho jen občas poprchává.
Mám chuť jet k prarodičům na chalupu. Vím, že tam by sníh byl. Zašla bych doplnit zvířatům seno do krmelce. Prošla se "ke Kapličce." A podívala se, jestli je led na rybníce na tolik stabilní, aby se na něm dalo bruslit.

n_n

1. ledna 2013 v 0:01 | Tin |  Ostatní obrázky
Přeji vám všem do nového roku to nejkrásnější ^^ Hodně úspěchů a krásných zážitků, hodně radosti ze života. Přivítejme nový rok s úsměvem na tváři ^^